Dołącz do nas
Dołącz do nas!

„Otwieramy Gospodarkę” – Obywatelska inicjatywa ustawodawcza

Od kilku miesięcy trwa lockdown, który niszczy polską gospodarkę i uniemożliwia normalne życie Polakom! Lockdown przedłużany jest wbrew obietnicom rządu, całkowicie niezależnie od spadku zachorowań, z którym miał się wiązać powrót do normalności. W zeszłym tygodniu otwarte zostały tylko muzea, galerie i centra handlowe, podczas gdy małe i średnie polskie firmy nadal zmuszone są pozostać zamknięte!

Coraz więcej firm otwiera się wbrew lockdownowi ryzykując wysokie kary i batalie w sądach, którymi straszy ich władza i Sanepid. Coraz więcej osób chce powrotu do prawdziwej, a nie „nowej” normalności. Badania pokazują, że od 50 do 70% Polaków popiera akcję otwierania restauracji, stoków, hoteli i siłowni. My także walczymy o powrót do normalnego życia!

Dlatego zachęcamy do podpisania i udostępniania naszej petycji LockdownStop.pl, która trafi do Premiera i pokaże mu, że Polacy nie zgadzają się na przedłużający się lockdown!

Jako Konfederacja uruchomiliśmy także obywatelską inicjatywę ustawodawczą „Otwieramy Gospodarkę”, w ramach której zbieramy podpisy pod projektem ustawy o tej samej nazwie.

Zachęcamy Państwa do zbierania podpisów na kartach, które możecie Państwo pobrać tutaj: